Skip Navigation
 

Dostawa i płatnościFormy dostawy

Zamówione produktu wysyłamy za pośrednictwem firm kurierskich. Możliwy jest jednak również odbiór własny w naszym magazynie w Gdyni.

Koszt dostawy

W większości przypadków (chyba że w opisie produktu jest inaczej) koszt wysyłki wliczony jest w cenę produktu. Dlatego jeżeli interesuje Państwa większa ilość lub chcecie odebrać materiał samodzielnie prosimy o wcześniejszy kontakt w celu przeliczenia ceny.

Formy płatności

W zależności od wybranej formy dostawy i własnych preferencji, możesz wybrać jeden z następujących sposobów płatności:

Przelew - wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości email potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

Pobranie - płacisz gotówką przy odbiorze towaru (kurierowi, listonoszowi lub w oddziale Poczty Polskiej - w zależności od metody dostawy). Ta metoda płatności wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadki innych opłat.

Zapłata w kasie (kartą lub gotówką) przy odbiorze własnym. Przy tej formie zapłaty i odbioru możecie Państwo liczyć na upust związany z tym, że nie występuje tu koszt transportu, który w większości przypadków standardowo wliczony jest w cenę produktu.