Skip Navigation
 

Czas realizacji zamówieniaDostępność materiałów

We wszystkich kategoriach oprócz "Produkty na zamówienie" na sprzedaż wystawione są jedynie materiały, które są dostępne w magazynie od ręki w ilości minimum 1 jednostki handlowej. W sytuacji gdy zamówienie opiewa na większa ilość niż aktualnie jest dostępna nasz konsultant skontaktuje się z osobą wskazaną na zamówieniu w celu uzgodnienia szczegółów realizacji.

Materiały z kategorii "Produkty na zamówienie" nie są dostępna na stanie magazynowym. Produkty te możemy Państwu dostarczyć jednak termin realizacji oraz cena ustalane są indywidualnie. Złożone zamówienie traktujemy jako zapytanie ofertowe, w ślad za którym przedłożymy ofertę cenowo terminową i dopiero po jej akceptacji przystępujemy do realizacji zamówienia. Podane ceny są jedynie orientacyjne (najczęściej są to ostatnie ceny w jakich były sprzedawane).

Czas realizacji zamówienia

zamówienia realizujemy niezwłocznie tj 2-4 dni roboczych od dnia wpłynięcia zamówienie w przypadku płatności przy odbiorze lub od dnia zaksięgowania wpłaty na naszym kącie w przypadku przedpłaty. Jeżeli wymagany jest inny czas realizacji należy możliwość taką wcześniej skonsultować w rozmowie telefonicznej z naszym doradcą (tel. 502-039-644). Jeżeli nie jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie w standardowym trybie (np gdy nie mamy wystarczającej ilości towaru) nasz konsultant skontaktuje się z osobą wskazaną na zamówieniu w celu uzgodnienia szczegółów realizacji.